Zazimovací chemie

Po skončení koupací sezóny je potřeba zajistit bazén na zimu. Jestliže bazén dobře zazimujete, ušetříte si práci při jarním uvedení do nové sezóny. Nejdříve vypusťte vodu až pod skimmer a výpusť zpětné trysky. Prohlédněte folii, zda není děravá. Případné díry zalepte soupravou na opravování folie. Odmontujte všechny odpojitelné hadice a uložte je na suchém místě. Do vody, která zůstala po částečném vypuštění přidejte přípravek AQuaMar Zazimovač a trojnásobnou dávku chloru. Po zakrytí zimní plachtou je bazén připraven na zimu.

AQuaMar Zazimovač

Přípravek pro zazimování bazénů, zpomaluje růst řas roustoucích při nízkých teplotách. Dávkování: 1l přípravku na 15 m3 (15 000 l) vody dle tvrdosti.

Návod k použití a dávkování:
Na konci sezóny se připraví bazén k přezimování dle pokynů pro zimní údržbu bazénů. Před aplikací přípravku upravte hodnotu pH na 7,2 – 7,6. Dále se postupuje podle pokynů k zazimování bazénu.

Dávkování: Dávkuje se 1 l přípravku na 15 m3 (15 000 l) vody dle tvrdosti vody (pro vodu s tvrdostí nad 15 °N je potřeba množství max. až 2x větší). Potřebné množství se zředí v poměru 1:10 vodou v umělohmotné nádobě a podél okraje se vlévá do bazénu. Nemíchejte s žádnou jinou chemikálií.

Koupit
AQuaMar Zazimovač zoom