Produktové portfolio Marimexu se nezaměřuje pouze na produkty bazénové chemie AQuaMar. V naší nabídce naleznete širokou nabídku nadzemních bazénů, zapuštěných bazénů, bazénového příslušenství jako jsou bazénové filtrace, bazénové vysavače, solární ohřevy, bazénové síťky, kartáče, skimmery ale také infrasauny.

Nadzemní bazény

Nadzemní bazény Marimex jsou oblíbené díky své kvalitě a dostupnosti – nejsou finančně ani prostorově náročné, nežádají si velké terénní úpravy. Vlastní bazén, si tak dokáže postavit na zahradě naprosto každý. Mějte svůj vlastní bazén i vy!

Bazény v naší nabídce:

Koupit
Nadzemní bazény zoom

Bazénová filtrace

Bazénová filtrace je důležitý pomocník pro udržení kvality vody v bazénu. Funguje tak, že nečistoty procházejí porezním prostředím filtru a zachycují se v něm. Výsledkem je průzračně čistá voda. Pro bazény do 5.000 litrů je dostačující kartušová filtrace, pro výkonnější a účinnější filtraci je vhodná písková filtrace.

Navštivte naše stránky věnované pískovým filtracím.

Bazénová filtrace v naší nabídce:

Koupit
Bazénová filtrace zoom

Bazénové příslušenství

Vylepšete si svůj bazén příslušenstvím od Marimexu. V naší nabídce naleznete velký výběr příslušenství pro všechny druhy bazénů.  Usnadníte si nejen údržbu, ale můžete snížit náklady na spotřebu bazénové chemie i elektrické energie potřebné k filtrování vody.

Bazénové příslušenství v naší nabídce:

Koupit
Bazénové příslušenství zoom

Solární program Ekosun

Už jste vyzkoušeli moderní technologii ohřevu vody? S programem Ekosun se společnost Marimex jako první zaměřila na využívání alternativního zdroje energie - solární ohřev vody. Investice se vrací už po první sezoně, díky úspoře energie na ohřev vody a také díky snížení nákladů na údržbu kvality vody. Navíc si prodloužíte koupací sezónu i o několik měsíců.

Produkty Ekosun v naší nabídce:

Koupit
Solární program Ekosun zoom

Infrasauny

Cílem infrasaun je prohřátí lidského organismu s cílem zlepšit prokrvení jednotlivých partií těla a stimulovat pocení, při kterém se spolu s kapkami potu z naší tělesné schránky vyplavují toxické látky, těžké kovy, karcinogeny, nikotin a mnoho dalších škodlivin.

Infračervené paprsky, které vyzařuje infrasauna jsou bezpečné. Jsou velmi důležité téměř pro každou součást života na naší planetě. Tato technologie je natolik bezpečná, že se používá již po řadu let na porodních sálech nemocnic v inkubátorech.

Infrasauny v naší nabídce:

Koupit
Infrasauny zoom