Čištění bazénu

V průběhu provozu bazénu se na stěnách usazují nečistoty (vodní kámen, prach, hmyz, nečistoty z okolí), zvláště silně se usazují na úrovni hladiny vody a vytvářejí tak klima pro tvoru tvorbu řas a zákalů. S přípravky AQuaMar pro čištění bazénu, důkladně vyčistíte veškeré nečistoty ze stěn a dna bazénu. Přípravek se používá před napuštěním bazénu a má zároveň i preventivní účinky, kdy zabraňuje tvorbě bakterií, které znečišťují váš bazén.

AQuaMar Clear Gel

Pomocí přípravku AQuaMar Clear Gel vyčistíte stěny bazénu před napuštěním a zabráníte tak tvorbě bakterií, které zněčišťují váš bazén. Po účinku pouhých 15-ti minut odstraníte veškeré usazeniny a mastnotu, opláchnete vodou a bazén je připraven pro napuštění.

Návod k použití a dávkování:
Usazené nečistoty na stěnách bazénu je třeba odstraňovat (nutné na jaře před napuštěním, na podzim při zazimování, případně dle potřeby a stupně znečištění). Nanášejte neředěný přípravek hadrem nebo houbičkou na znečištěnou plochu. Pracujte v ochranných gumových rukavicích. Po 15 minutách pak usazeniny uvolněte kartáčkem nebo hadrem a opláchněte vodou. Pokud je znečištění příliš silné, postup můžete zopakovat.

Dávkování: Neředěný přípravek se nanese v gumových rukavicích hadrem nebo houbou na znečištěná místa a nechá se 10–15 minut působit, případně se nečistoty uvolní mechanicky hadrem nebo kartáčem a z místa se důkladně opláchnou vodou. V případě silného znečištění postup opakuje.

Koupit
AQuaMar Clear Gel zoom